Rekreačná chata

Rekreačná chata Martinské Hole

Komfortne zariadená Chata Summer Spa Martinské hole sa nachádza v obľúbenej rekreačnej oblasti Martinské hole v okrese Martin. Ideálna pozícia len 180 metrov od vleku Vám zaručí Vašu vysnívanú dovolenku na lyžiach!

Krásna novo postavená Chata Summer Spa Martinské hole Vám počas celého roka ponúka pohodlné ubytovanie pre 14 osôb. Jedná sa o dvojdom s dvomi rozdielnymi majiteľmi. Upozorňujeme Vás, že v druhej polovici chaty môže byť ubytovaná iná skupina ľudí. V našej časti chaty si vybrať môžete z týchto ubytovacích jednotiek:

  • jedného 2-lôžkového štúdia s poschodovou posteľou a dvomi prístelkami na rozkladacom gauči (v suteréne chaty),
  • jednej 3-lôžkovej spálne so samostatnými lôžkami (v podkroví),
  • jednej 3-lôžkovej spálne s manželskou posteľou, jedným samostatným lôžkom a prístelkou na výsuvnom lôžku,
  • jednej 4-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami.

Štúdio v suteréne je vybavené okrem príslušného počtu lôžok aj televízorom so satelitným príjmom, plne vybaveným kuchynským kútom s barovým pultom a stoličkami, indukčnou varnou doskou (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou je kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, stojanom na sušenie prádla, uterákmi a toaletou. Okrem toho na tomto podlaží môžu hostia využívať aj fínsku saunu a vírivku pre max. 6 osôb (za poplatok). Priamo zo štúdia vedie vstup na terasu s posedením.

Na prízemí chaty sa nachádza chodba, miestnosť na úschovu lyží, útulne zariadená obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rohovým gaučom, internetovým vstavaným rádiom a spoločenskými hrami. Odtiaľto vedie aj vstup na terasu s posedením (v letnom období). Na tomto podlaží si hostia môžu uvariť chutné domáce jedlá v plne vybavenej kuchyni s jedálenským posedením, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, chladničkou a mrazničkou. Súčasťou prízemia je aj samostatná toaleta.

Prvé poschodie je vybavené dvomi spálňami, jednou 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a prístelkou na výsuvnom lôžku a jednou 4-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Aj na tomto poschodí je hosťom k dispozícii kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi, práčkou a toaletou.

Podkrovie chaty dotvára 3-lôžková spálňa s tromi samostatnými lôžkami, hračkami, do ktorej vedie vstup aj cez 4-lôžkovú spálňu z prvého poschodia. Hosťom počas pobytu je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet aj cez optický kábel.

Počas leta si pobyt spríjemníte oddychovaním na vonkajšom posedení na terase, prípadne si pripravíte chutné jedla na grile. Ak prídete s malým dieťatkom, radi Vám na vyžiadanie zabezpečíme detskú postieľku, a taktiež žehličku. Autá si v letnom období zaparkujete priamo pri objekte, v zimnom období odporúčame použiť snehové reťaze, prípadne odparkovať autá na parkovisku vo vzdialenosti do 50 m od objektu. Príďte prežiť skvelú dovolenku v obkolesení hôr a veríme, že odídete s množstvo krásnych spomienok. Tešíme sa na Vás v Chate Summer Spa Martinské hole!

1x Štúdio

Spálňa: 1x Poschodová posteľ, 2x Prístelka

Vybavenie: Kúpeľňa s toaletou, Kuchynský kút 

Rezervuj termín

1x Trojlôžková izba

Spálňa: 3x Jednolôžková posteľ

Rezervuj termín

1x Trojlôžková izba s prístelkou (Trojlôžková izba)

Spálňa: 1x Manželská posteľ, 1x Jednolôžková posteľ, 1x Prístelka

Rezervuj termín

1x Štvorlôžková izba

Spálňa: 1x Manželská posteľ, 2x Jednolôžková posteľ

Rezervuj termín

rekreacna-chata
chata-wellnes
chata-tudio
chata-obyvaka
chata-kpela
chata-kuchya